<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Silikonové opasky

403 Kč

Bez daně: 333 Kč

Dostupnost:
Na skladě
Model:
Belt
Výrobce:
silic.cz

Zatím nehodnoceno
Napsat recenzi

Dostupné varianty:


Konečně nebudete muset odkládat opasek při letištních kontrolách! A nejen to… Silic vám přináší novinku na českém trhu – barevné aroma opasky, se kterými překvapíte své okolí. Jsou vyrobené z vysoce kvalitního, zdravotně nezávadného a odolného silikonu, bez použití jakéhokoliv kovu, který vyniká neobvyklou vlastností, protože navíc krásně voní (!).

Tyto opasky jsou voděodolné, antibakteriální, hypoalergenní, odolné vůči roztržení, opotřebení i tepelným výkyvům. Díky odepínací sponě si můžete upravit délku opasku dle potřeby na míru. Jsou krásným a originálním designovým doplňkem pro muže i ženu. Aroma opasky jsou díky absenci kovů vhodné i pro alergiky a osoby, které špatně snáší kovové přezky. Hodí se i jako originální dárek, kterým budete chtít potěšit své blízké.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší


Pokračovat

Akční nabídka

News Letter
Přihlásit
 


Prodejny

osobní odběr Silic Úvaly
Havlíčkova 232
250 82 Úvaly u Prahy

více info o odběrném místě
Zvětšit mapu

Kontaktujte nás

+420 776 652 244
9:00 - 16:30
sklad@silicmedia.cz
silic.cz
9:00 - 16:30

Twitter

    Facebook