Silic Watch ION I

Silikonové hodinky Silic Watch ION I ™ ™  jsou originální hodinky osobitého, moderního vzhledu vyrobeny z vysoce kvalitního nedráždivého silikonu s příměsí polodrahokamu Tourmalin. Hodinky jsou speciálně vyvinuty pro sportovní aktivity a pohodlné nošení. Jsou velmi lehké, pouhých 10 g, vysoce odolné a díky své pružnosti přizpůsobivé každému zápěstí. 

Silikonové hodinky Silic Watch ION I ™  jsou voděodolné do 3 ATM, vybaveny LCD displayem a kvalitním digitálním strojkem s kovovými tlačítky pro nastavení času a data. Čas se zobrazuje v 12ti hodinovém formátu střídavě s datem.

SILIC Watch ION I – hodinky, které LÉČÍ

Všechny hodinky řady ION jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, nedráždivého silikonu, vhodného pro alergiky, s příměsí polodrahokamu Tourmalin, bohatého na negativně nabité ionty. Ty velmi příznivě ovlivňují fyzickou i duševní pohodu člověka. Napomáhají redukovat stres, blahodárně působí na krevní i lymfatický systém, snižují napětí, zlepšují spánek, metabolizmus a v neposlední řadě posilují imunitní systém.

Navíc jsou všechny hodinky podrobeny speciální povrchové úpravě Silk Touch™ díky které je jejich povrch sametově příjemný na dotek.

MILUJEME BARVY

Silikonové hodinky Silic Watch ION I ™ jsme pro Vás namíchali v řadě barevných kombinacích, které jdou ruku v ruce s módními trendy pro rok 2010. Zažijte výjimečné chvíle s výjimečnými hodinkami naší speciální edice Silic Watch ION I svítící ™  ,které září ve tmě  a s nimiž zazáříte i Vy a dále Silic Watch ION I Tornado™ , které Vás svým bouřlivým designem zaručeně povznesou.

A proč kupovat hodinky právě od nás? 
Dáme Vám hned několik důvodů...

  • Naše hodinky jsou voděodolné do 3ATM.
  • U nás máte výběr z řady odstínů barev, které máme skladem!
  • Velikosti 15, 16, 17, 18 a 19 cm.
  • Všechny hodinky jsou podrobeny speciální povrchové úpravě SILK TOUCH™, díky které je jejich povrch sametově příjemný na dotek.
  • Cena je velmi silný argument! Hodinky již od 121,-Kč! Proč můžeme nabídnout tak nízkou cenu? Je to jednoduché, jsme přímo výrobci a naše ceny jsou vždy nejnižší!
  • Záruka 24 měsíců.
  • Možnost výměny baterie.
  • Český manuál.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Nabízíme na tyto hodinky potisk Vaším logem (hodinky i  zkumavku) nebo dokonce logo vyražené. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu: info@silic.cz nebo mobilním telefonu: 724131409