Silic Watch ION I svítící růžová - 3 ATM

121 Kč

Bez daně: 100 Kč

Dostupnost:
Na skladě
Model:
ionI 003
Výrobce:
silic.cz

Zatím nehodnoceno
Napsat recenzi

Dostupné varianty:

 

Silikonové hodinky značky SILIC jsou produktem českého výrobce, společnosti Silic International s.r.o.
Orientace na českém a slovenském trhu, přímá vazba na koncového zákazníka a snaha nabídnout tu nejlepší kvalitu za bezkonkurenční cenu vede ke stálému zlepšování kvality našich hodinek.
Oblíbené silikonové hodinky Silic Watch ION I  vám nyní nabízíme s voděodolností 3 ATM. Skutečnost, že silikonové hodinky Silic Watch ION I můžete vybírat ze široké škály barev a pěti velikostí je již standardem. 
Naše motto "Vybírejte dle své chuti." tak nabývá opět širší rozměr.

Silikonové hodinky Silic Watch ION I jsou originální hodinky osobitého, moderního vzhledu, vyrobeny z vysoce kvalitního nedráždivého silikonu s příměsí polodrahokamu Tourmalin. Hodinky byly speciálně navrženy pro sportovní aktivity a jsou vhodné i pro alergiky na kov. Jsou velmi lehké, pouhých 10 g, vysoce odolné a díky své pružnosti přizpůsobivé každému zápěstí. Silikonové hodinky Silic Watch ION I jsou voděodolné do 3 ATM, vybaveny LCD displayem a kvalitním digitálním strojkem s kovovými tlačítky pro nastavení času a data. Čas se zobrazuje v 12ti hodinovém formátu střídavě s datem.

Silic Watch ION I – hodinky, které LÉČÍ
Všechny hodinky řady ION jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, nedráždivého silikonu, vhodného pro alergiky, s příměsí polodrahokamu Tourmalin, bohatého na negativně nabité ionty. Ty velmi příznivě ovlivňují fyzickou i duševní pohodu člověka. Napomáhají redukovat stres, blahodárně působí na krevní i lymfatický systém, snižují napětí, zlepšují spánek, metabolizmus a v neposlední řadě posilují imunitní systém.
Navíc jsou všechny hodinky podrobeny speciální povrchové úpravě SILK TOUCH, díky které je jejich povrch sametově příjemný na dotek. Zažijte výjimečné chvíle s výjimečnými hodinkami naší speciální edice Silic Watch ION I - svítící, které září ve tmě  a s nimiž zazáříte i Vy!

Jak zjistíte svou velikost hodinek?
Změřte si zápěstí a připočtěte 1 cm.
Pokud chcete hodinky nosit volné jako náramek, připočtěte 2 cm.

Skladová dostupnost
15 cm - bílá, žlutá, modrá, zelená, růžová, transparentní, pomerančová
16 cm - transparentní, žlutá, modrá, zelená, oranžová, bílá, růžová
17 cm - bílá, růžová, modrá, žlutá, zelená, oranžová
18 cm - bílá, růžová, modrá, zelená, žlutá, oranžová
19 cm - bílá, růžová, modrá, zelená, žlutá, oranžová

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší


Pokračovat

Akční nabídka

News Letter
Přihlásit